Vysoké školy v zahraničí

Vysoké školy v zahraničí

Každoročne si stovky študentov vyberú možnosť študovať vysoké školy v zahraničí, kde ziskajú kvalitné štúdium v angličtine a nemčine za výhodných podmienok, napr. štúdium zdarma v Dánsku, Švédsku alebo Rakúsku, resp. možnosť požiadať o študentskú pôžičku pri štúdiu vo Veľkej Británii a Holandsku. Popri tom študenti tiež získavajú množstvo nevratných grantov.

Vysoké školy v zahraničí majú dlhoročnú tradíciu vo vzdelávaní a mnohí z našich partnerov patria v rebríčkoch medzi najlepších v Európe a na svete.

Prečo študovať vysoké školy v zahraničí?

 • zlepšíš si vyhliadky pre tvoje budúce povolanie s možnosťou absolvovania odbornej stáže po alebo počas štúdia
 • zvýšiš si sebavedomie, staneš sa nezávislým a získaš osobnostný a intelektuálny rozvoj
 • naučíš sa jazyk
 • môžeš sa vzdelávať novým spôsobom a študuješ len to, čo ťa zaujíma
 • získaš priateľov na celý život po celom svete

 

Študuj s Cambridge Study

 1. Ponúkame ti pomoc aplikovaní na univerzity v zahraničí v krajinách ako Veľká Británia, Dánsko, Holandsko, Švédsko, Belgicko, Rakúsko, Taliansko, Írsko, Francúzsko, Španielsko, Kanada a ďalších a pomoc pri aplikovaní na univerzity v USA.
 2. Odporučíme ti ten najlepší kurz a školu na základe tvojich ambícií a preferencií po konzultácii osobne alebo telefonicky.
 3. Poplatok za prihlášku na univerzity do 1 krajiny je €90, pri ďalšej krajine zaplatíš len o €15 naviac.
 4. Sídlime v Cambridge, vo Veľkej Británii, kde sa pravidelne stretávame s našimi študentami počas doby ich pobytu, prípadne ich radi počkáme osobne na letisku.
 5. Máme bohaté skúsenosti so štúdiom a životom v zahraničí a školami, ktoré ponúkame.
 6. Neplatíte naviac za našu pomoc a poradenstvo.

O nás

V Cambridge Study sprostredkovávame zahraničné študijné pobyty. Prevedieme vás cestou za poznaním, skúsenosťami, lepším životom a spoločnosťou lepšou pre všetkých. Posielame vás do bezpečného a overeného prostredia a poradíme ako si to môže dovoliť každý na základe vlastných skúseností. viac

Paste your AdWords Remarketing code here NAPÍŠ NÁM SPRÁVU