Jazykové pobyty v Anglicku

Nauč sa jazyk v letnom Anglicku

Chceš prázdninovať v jednom z 30 rôznych centier po celej Británii? Nauč sa anglicky a zabávaj sa s kamarátmi z celého sveta v priestoroch kampusov univerzít alebo prestížnych súkromných internátnych škôl. Tam zažiješ krásne chvíle v historických a kultúrnych mestách ako sú Cambridge, Oxford, Londýn, York, Canterbury alebo Brighton.

Môžeš študovať klasický kurz s aktivitami, intenzívny kurz, alebo sa pripravovať na štúdium na strednej či vysokej škole. Letné kurzy dokonca ponúkajú športové tréningy ako futbal, golf, tenis, plávanie, možnosť zúčastniť sa Arsenal Soccer School alebo sa stať módnym návrhárom, umelcom, či hercom.

Ak už máš deti, postaráme sa aj o tie. Ponúkame totiž letné kurzy angličtiny pre deti od 3 rokov so špeciálnou možnosťou pre rodičov študovať spolu s nimi. Takto budeš v rovnakom centre, v rovnakom čase a prežijete tak svoj letný kurz spolu.

O nás

Aj my máme za sebou štúdijné pobyty a tak dobre poznáme všetky školy a miesta, ktoré máme v ponuke. Povedz nám, aké sú tvoje silné stránky, alebo čomu sa chceš venovať a na základe tvojich ambícii vyberieme tú najvhodnejšiu školu alebo kurz pre teba. viac

Paste your AdWords Remarketing code here NAPÍŠ NÁM SPRÁVU