Jazykové pobyty v Anglicku

Nauč sa jazyk v letnom Anglicku

Chceš prázdninovať v jednom z 30 rôznych centier po celej Británii? Nauč sa anglicky a zabávaj sa s kamarátmi z celého sveta v priestoroch kampusov univerzít alebo prestížnych súkromných internátnych škôl. Tam zažiješ krásne chvíle v historických a kultúrnych mestách ako sú Cambridge, Oxford, Londýn, York, Canterbury alebo Brighton.

Môžeš študovať klasický kurz s aktivitami, intenzívny kurz, alebo sa pripravovať na štúdium na strednej či vysokej škole. Letné kurzy dokonca ponúkajú športové tréningy ako tenis, jazdenie na koni, plávanie, tanec a iné, možnosť zúčastniť sa Arsenal Soccer School alebo sa stať módnym návrhárom, umelcom, či hercom.

Ak už máš deti, postaráme sa aj o tie. Ponúkame totiž letné kurzy angličtiny pre deti od 5 rokov so špeciálnou možnosťou pre rodičov študovať spolu s nimi. Takto budeš v rovnakom centre, v rovnakom čase a prežijete tak svoj letný kurz spolu.

O nás

V Cambridge Study sprostredkovávame zahraničné študijné pobyty. Prevedieme vás cestou za poznaním, skúsenosťami, lepším životom a spoločnosťou lepšou pre všetkých. Posielame vás do bezpečného a overeného prostredia a poradíme ako si to môže dovoliť každý na základe vlastných skúseností. viac

Paste your AdWords Remarketing code here NAPÍŠ NÁM SPRÁVU