Kurzy pre učiteľov

Nauč sa viac a dávaj svoje vedomosti ďalej

Chcete svojim študentom ponúknuť kvalitné vzdelanie? Nie všetci učitelia majú angličtinu na svetovej úrovni a preto je dôležité, aby ste sa ju naučili tak, nech majú žiaci pred vami rešpekt. Naše kurzy sú na mieru ušité aj pre vaše profesionálne potreby a priateľskí, kvalifikovaní lektori sú vám vždy ochotní poskytnúť odbornú radu.

Naši partneri majú viac ako 50-ročné skúsenosti s vyučovaním angličtiny ako cudzieho jazyka a získali celosvetovú reputáciu v školení najlepších a najpokrokovejších EFL učiteľov.

Môžete si vybrať:

 

Teacher development kurzy pre učiteľov

Ak sa chcete zdokonaliť v angličtine, nemčine, španielčine, francúzštine alebo ruštine vo svojej profesii, práve toto je pravý kurz pre vás a navyše nemusíte byť ani učiteľ.  Tieto jedno alebo dvojtýždňové profesionálne kurzy sú síce určené pre učiteľov angličtiny, nemčiny, španielčiny, francúzštiny alebo ruštiny, ale aj predmetov vyučovaných v angličtine, riaditeľov škôl a vedúcich pracovníkov, školských inšpektorovporadcov. Konajú sa celoročne a sú organizované v rôznych mestách v Anglicku, Škótsku, Walese, Írsku, na Malte, v Španielsku, Nemecku, Rakúsku, Francúzsku a Lotyšsku. Na absolvovanie kurzu je možné získať granty z fondov EÚ z Programu celoživotného vzdelávania Erazmus+.

CELTA

Ak sa chcete stať učiteľom angličtiny ako cudzieho jazyka, musíte jazyk ovládať naozaj na vysokej úrovni. Práve preto je tu  Cambridgeský kurz Ceritficate in English Language Teaching for Adults (CELTA), široko uznávaná kvalifikácia pre nových učiteľov angličtiny. Žiakom treba ponúknuť správnu gramatiku, dobrú výslovnosť aj širokú slovnú zásobu. Treba ich učiť tak, aby ste sa v budúcnosti na nich pozerali s hrdosťou, ako dobre vedia už aj oni hovoriť po anglicky. A práve toto vďaka nášmu kurzu zvládnete.

Delta

Ak chcete ako skúsený učiteľ rozvinúť svoju kariéru, určite sa prihláste na Cambridgeský kurz Diploma in English Language Teaching to Adults (Delta). Vieme, že je veľmi ťažké skĺbiť profesionálny život s tým rodinným alebo aj voľnočasovým. Preto vám v tomto prípade ponúkame  flexibilný študijný program, ktorý vám pomôže využiť všetky výhody modulovej formy kurzu. Takto budete mať čas aj na opravovanie písomiek, aj na svoje deti alebo koníčky.

O nás

V Cambridge Study sprostredkovávame zahraničné študijné pobyty. Prevedieme vás cestou za poznaním, skúsenosťami, lepším životom a spoločnosťou lepšou pre všetkých. Posielame vás do bezpečného a overeného prostredia a poradíme ako si to môže dovoliť každý na základe vlastných skúseností. viac

Paste your AdWords Remarketing code here NAPÍŠ NÁM SPRÁVU