Jazykové kurzy v USA

Jazykové kurzy v USA – vedieť po anglicky je Amerika

Leť za najlepšími lektormi a nauč sa po anglicky v krajine, kde týmto jazykom hovorí výborne každý, aj cudzinci. V škole sa naučíš všetko dôležité, pri živote v uliciach sa naučíš konverzovať aj o bežných témach. Jazykové kurzy v USA môžeš študovať v najlepších mestách, ako New York, Boston, Chicago, Los Angeles, San Francisco, For Lauderdale, New Jersey alebo San Diego.

Termín: celoročne
Dĺžka trvania: ľubovoľná od 1 týždňa do 1 roka
Nástup: každý pondelok
Vek: min 16 rokov, mladší študenti si môžu vybrať niektorý z našich letných jazykových pobytov v USA.
Minimálna úroveň angličtiny: začiatočník – A1
Vyučovaná úroveň angličtiny: začiatočník až profesionál

 

Poradíme ti ako na to

Nemusiš tráviť hodiny študovaním ponúk rôznych kurzov angličtiny v zahraničí. Radi si vypočujeme tvoje požiadavky a preferencie na kurz počas konzultácie osobne alebo telefonicky a zdarma ti poradíme s výberom najlepšej školy a kurzu. Navštívili sme takmer všetky lokality a jazykové školy, ktoré ponúkame, preto ti poradíme tú najlepšiu pre teba.

Môžeš si vybrať z týchto skvelých kurzov:

 

10 dôvodov prečo si vybrať jazykový kurz v USA s Cambridge Study

  1. Nemusíš tráviť hodiny študovaním ponúk rôznych škôl a jazykových pobytov, ZDARMA ti poradíme s výberom najlepšej školy a kurzu a pripravíme ponuku podľa zadaných preferencií a požiadaviek.
  2. Radi s tebou preberieme možnosti štúdia aj počas konzultácie osobne alebo telefonicky.
  3. Pokiaľ ti zaslaná ponuka nebude vyhovovať, radi ponuku upravíme podľa tvojich preferencií o lokalite, cene, dĺžke pobytu, typu ubytovania alebo iných požiadaviek.
  4. Ponúkame našim klientom pomoc pri zariaďovaní potrebných víz do USA.
  5. Vybraný jazykový kurz zariadime od A po Z na mieru vrátane cesty, poistenia a ďalších požiadaviek.
  6. Naše partnerské jazykové školy si starostlivo vyberáme a osobne navštevujeme, aby sme sa uistili o ich kvalite a kvalite výučby, ktorú ponúkajú.
  7. Jazykové kurzy v USA na našich partnerských školách navštevuje minimum študentov zo Slovenska, preto budeš počas pobytu nabádaný používať angličtinu čo najviac počas výučby a mimo nej.
  8. Sme poistení proti úpadku, preto sa nemusíš obávať o stratu svojich financií po zaplatení faktúry.
  9. Máme bohaté skúsenosti so štúdiom a životom v USA.
  10. S nami máš neustálu podporu aj počas študijného pobytu v USA.

O nás

Aj my máme za sebou štúdijné pobyty a tak dobre poznáme všetky školy a miesta, ktoré máme v ponuke. Povedz nám, aké sú tvoje silné stránky, alebo čomu sa chceš venovať a na základe tvojich ambícii vyberieme tú najvhodnejšiu školu alebo kurz pre teba. viac

Paste your AdWords Remarketing code here NAPÍŠ NÁM SPRÁVU