Università Cattolica del Sacro Cuore         

Universitá Cattolica del Sacro Cuore je talianska súkromná výskumná univerzita založená v roku 1921. Cattolica so svojimi piatimi pridruženými centrami je najväčšou súkromnou univerzitou v Európe a najväčšou katolíckou univerzitou na svete. Jej hlavný kampus sa nachádza v Miláne v Taliansku, so satelitnými centrami v Brescii, Piacenze, Cremone a Ríme. Je domovom pre 40 000 študentov z celého sveta.

Prečo si vybrať Università Cattolica del Sacro Cuore?

 1. Univerzita patrí medzi 500 najlepších na svete.
 2. Individuálny prístup.
 3. Medzinárodné prostredie.
 4. Kvalitné vzdelávanie spájajúce teóriu a prax.
 5. Kontakty s firemným svetom.

 

Università Cattolica del Sacro Cuore, podporovaná medzinárodnou sieťou viac ako 600 partnerských univerzít, ponúka širokú škálu programov na medzinárodne uznávaných univerzitách. Od semestrálnych programov po obdobia v zahraničí súvisiace s výskumom pre diplomové práce, od intenzívnych jazykových kurzov po stáže po celom svete.

V roku 2008 vyrobili profesori, výskumní pracovníci a doktorandi Università Cattolica del Sacro Cuore vyše 4 000 publikácií , z ktorých 65% v cudzom jazyku (väčšinou v angličtine), s vrcholmi 90% v oblasti fyzikálnych, environmentálnych, biologických a lekárskych vied.

Študijné odbory

 • Bakalárske študijné odbory v AJ/: Communication Management, Economics and Management, Food production Management, International Relations and Global Affairs, Medicine and Surgery, Psychology
 • Magisterské študijné odbory v AJ: Actuarial Sciences for Insurance, Agricultural and Food Economics, The Art and Industry of Narration, Banking and Finance, Economics, Food Processing: Innovation and Tradition, Global Business Management, Healthcare Management, Innovation and Technology Management, Management, Methods and Topics in Arts Management, Advanced Global Studies, Arts Management, Corporate Communication, Credit risk Management, Cultural Diplomacy, Data Science for Management, Economics and Finance, International Business, International Business – Executive, International Cooperation and Development, International Marketing Management, International Screenwriting and Production, Luxury Goods Management, Middle East Studies, Strategic Management for Global Business, Viticulture and Enology

Podmienky pre prijatie na bakalárske štúdium

 • Výborné študijné výsledky z maturity (A-level)
 • Certifikát z angličtiny, napr. min IELTS 6.0
 • Motivačný list

Podmienky pre prijatie na magisterské štúdium

 • Výborné študijné výsledky z bakalárskeho štúdia.
 • Certifikát z angličtiny, napr. min IELTS 6,5.
 • CV
 • Motivačný list

Prihláška

Meno*

Priezvisko*

Email*

Telefón*

Vek pri nástupe

Navštevovaná škola a ročník

* - (povinné polia)

Kde Università Cattolica del Sacro Cuore vlastne je?

Ako to na Università Cattolica del Sacro Cuore vyzerá?