Windesheim University Windesheim University

Windesheim Honours College je súčasťou Windesheim University of Applied Sciences (Windesheim). WHC je inštitúciou vyššieho vzdelávania, ktorá si kladie za cieľ poskytnúť študentom medzinárodný rozhľad v oblasti aplikovaných vied a naštartovať ich profesionálnu kariéru.

 

Prečo si vybrať Windesheim Honours College?

 1. Škola sa môže pochváliť vysokou mierou spokojnosti svojich študentov. Tri po sebe idúce roky sa Windesheim Honours College umiestnila veľmi vysoko v rebríčku najlepších univerzít v zemi (na základe Nationale Studentenenquête spracovanom nezávislou webovou stránkou studychoice.nl).
 2. Univerzita rozvíja v študentoch chuť riskovať, nasledovať tŕnitejšie a menej populárne cesty a neuspokojiť sa s málom.
 3. Univerzita kladie dôraz na výučbu cudzích jazykov (anglický jazyk a minimálne jeden ďalší), ktoré sú nevyhnutnou súčasťou práce v medzinárodnom prostredí.
 4. Lektori na Windesheim Honours College sú vysoko vzdelaní a majú dlhoročné skúsenosti s prácou v danom odbore, čo aplikujú pri výučbe.
 5. Škola sa pýši výučbou v malých skupinách (max. 25 študentov), čo dáva každému študentovi priestor k realizácii a možnosť sa prejaviť a zapojiť.

 


Windesheim Honours College sa zaraďuje k inovatívnym vzdelávacím konceptom, ktoré ponúka unikátny štvorročný študijný program zakončený bakalárskou skúškou. Program preniká do oblastí globálnych zmien vo svete a ich manažovania. Absolventi tohto kurzu sa potom často presadzujú na pozíciách projektových manažérov, produkčných apod. so špecializáciou v oblasti zdravotníctva, ekonomiky, podnikania alebo v privátnej sfére. Cieľom školy je vychovať kompetentných spoluobčanov, ktorí sú hybnou silou zmeny a motivujú svoje okolie k spoluúčasti na nich. Celý koncept vzdelávania na tejto univerzite je založená na princípe udržateľného rozvoje a globality.

Študijné odbory

Podmienky pre prijatie na štúdium

 • Ukončené predchádzajúce štúdium – dokončené stredoškolské štúdium zodpovedajúce holandským štandardom.
 • Preukázať sa zodpovedajúcimi jazykovými schopnosťami na úrovni C1 (Cambridge ESOL, IELTS, TOEFL,/CAE/CPE – niektorí záujemci môžu podliehať výnimke, ktorá nemusí daný certifikát dokladať).

Ubytovanie

 • Škola nezabezpečuje, je nutné osloviť miestnu ubytovaciu organizáciu.
 • Na internáte, bez stravy, so spoločnou alebo samostatnou kúpeľňou.
 • 1-lôžkové a viac lôžkové izby.
 • Výber z rôznych typov ubytovania.
 • Izby od 380 Eur za mesiac.

Prihláška

Meno*

Priezvisko*

Email*

Telefón*

Vek pri nástupe

Navštevovaná škola a ročník

* - (povinné polia)

]

Kde Windesheim Honours College vlastne je?

Ako to na Windesheim Honours College?