Jazykové kurzy v Anglicku

Jazykové kurzy v Anglicku – najbližšia cesta k skvelej angličtine

Iba pár hodín letu ťa delí od skvelej angličtiny. Vyber sa do Anglicka a sprav si kurz, po ktorom budeš môcť komunikovať, kariérne stúpať alebo ďalej študovať v anglickom jazyku. Môžeš si vybrať zo širokého počtu historických a kultúrnych miest, ako sú Cambridge, Canterbury, Exeter, Londýn, Oxford, Brighton, Bournemouth, Portsmouth, Southampton, Hastings, Winchester alebo Bristol.

Termín: celoročne
Dĺžka trvania: ľubovoľná od 1 týždňa do 1 roka
Nástup: každý pondelok
Vek: min 16 rokov, mladší študenti si môžu vybrať niektorý z našich letných jazykových pobytov v Anglicku.
Minimálna úroveň angličtiny: začiatočník – A1
Vyučovaná úroveň angličtiny: začiatočník až profesionál

 

Poradíme ti ako na to

Nemusiš tráviť hodiny študovaním ponúk rôznych kurzov angličtiny v zahraničí. Radi si vypočujeme tvoje požiadavky a preferencie na kurz počas konzultácie osobne alebo telefonicky a zdarma ti poradíme s výberom najlepšej školy a kurzu. Navštívili sme takmer všetky lokality a jazykové školy, ktoré ponúkame, preto ti poradíme tú najlepšiu pre teba.

Vyber si kurz angličtiny v Anglicku na zlepšenie základných jazykových zručností ako komunikácia, čítanie, počúvanie s porozumením a písanie pre každodenné používanie angličtiny vo všetkých situáciách.

Najrýchlejšia cesta ako si rýchlo zlepšiť angličtinu je absolvovať intenzívny kurz angličtiny, ktorý ponúkame v rôznych skvelých mestách v Anglicku.

Svoje štúdium môžeš ukončiť aj skúškou IELTS, ktorá ti zabezpečí miesto na univerzite alebo vo vysnívanej práci na celom svete.

Špecializovaním sa na obchodnú angličtinu – business English môžeš naštartovať svoju kariéru v medzinárodnom obchode a získať pracovné miesto, o ktorom si vždy sníval.

Ukonči svoj kurz jedným z Cambridge English certifikátov FCE (First Certificate in English) alebo CAE (Certificate in Advanced English) a získaj dôkaz o svojich jazykových schopnostiach, ktorý platí u viac než 11,000 zamestnávateľov, univerzít a vládnych organizácií po celom svete.

 

10 dôvodov prečo si vybrať jazykový kurz v Anglicku s Cambridge Study

  1. Nemusíš tráviť hodiny študovaním ponúk rôznych škôl a jazykových pobytov, ZDARMA ti poradíme s výberom najlepšej školy a kurzu a pripravíme ponuku podľa zadaných preferencií a požiadaviek.
  2. Radi s tebou preberieme možnosti štúdia aj počas konzultácie osobne alebo telefonicky.
  3. Pokiaľ ti zaslaná ponuka nebude vyhovovať, radi ponuku upravíme podľa tvojich preferencií o lokalite, cene, dĺžke pobytu, typu ubytovania alebo iných požiadaviek.
  4. Ponúkame našim klientom lepší prevodný kurz EUR / GBP ako dostaneš v banke alebo inej agentúre.
  5. Vybraný jazykový kurz zariadime od A po Z na mieru vrátane cesty, poistenia a ďalších požiadaviek.
  6. Naše partnerské jazykové školy si starostlivo vyberáme a osobne navštevujeme, aby sme sa uistili o ich kvalite a kvalite výučby, ktorú ponúkajú.
  7. Jazykové kurzy v Anglicku na našich partnerských školách navštevuje minimum študentov zo Slovenska, preto budeš počas pobytu nabádaný používať angličtinu čo najviac počas výučby a mimo nej.
  8. Sme poistení proti úpadku, preto sa nemusíš obávať o stratu svojich financií po zaplatení faktúry.
  9. Máme bohaté skúsenosti so štúdiom a životom v Anglicku.
  10. S nami máš neustálu podporu aj počas študijného pobytu v Anglicku.

 

Navyše, ako jediná agentúra sme Addvantage Partner British Council Slovensko pre medzinárodné skúšky a certifikáty. Po absolvovaní kurzu angličtiny v Anglicku ti pomôžeme s prihlásením sa na vhodnú skúšku, aby si mohol aj formálne zúročiť získané vedomosti.

Addvantage partner British Council logo

O nás

V Cambridge Study sprostredkovávame zahraničné študijné pobyty. Prevedieme vás cestou za poznaním, skúsenosťami, lepším životom a spoločnosťou lepšou pre všetkých. Posielame vás do bezpečného a overeného prostredia a poradíme ako si to môže dovoliť každý na základe vlastných skúseností. viac

Paste your AdWords Remarketing code here NAPÍŠ NÁM SPRÁVU