Jazykové kurzy na Malte

Jazykové kurzy na Malte – skvelé leto plné zážitkov

Malta láka každoročne tisíce študentov z celého sveta, pretože ide o najteplejšiu krajinu v Európe a je perlou v Stredozemnom mori. K hlavnému ostrovu Malta ešte prináleží ostrov Gozo a Comino. Pre Maltu sú typické skalnaté útesy, zátoky, menšie piesočnaté pláže, vodné športy a tiež gurmánska kuchyňa. Dodnes je Malta historicky spojená s britskou kultúrou, čo je tiež hlavným dôvodom, prečo sú na Malte schválené dva úradné jazyky (maltčina a angličtina), ktoré ovláda každý Malťan. Školy na Malte sa taktiež inšpirujú britským vzdelávacím systémom. Jazykové kurzy na Malte sú taktiež časovo a cenovo dostupnejšie v porovnaní s inými krajinami.

Termín: celoročne
Dĺžka trvania: ľubovoľná od 1 týždňa do 1 roka
Nástup: každý pondelok
Vek: min 16 alebo 18 rokov, mladší študenti si môžu vybrať niektorý z našich letných jazykových pobytov na Malte.
Minimálna úroveň angličtiny: začiatočník – A1
Vyučovaná úroveň angličtiny: začiatočník až profesionál

Poradíme ti ako na to

Nemusiš tráviť hodiny študovaním ponúk rôznych kurzov angličtiny v zahraničí. Radi si vypočujeme tvoje požiadavky a preferencie na kurz počas konzultácie osobne alebo telefonicky a zdarma ti poradíme s výberom najlepšej školy a kurzu. Navštívili sme takmer všetky lokality a jazykové školy, ktoré ponúkame, preto ti poradíme tú najlepšiu pre teba.

Vyber si štandradný alebo intenzívny kurz angličtiny na zlepšenie základných jazykových zručností ako komunikácia, čítanie, počúvanie s porozumením a písanie pre každodenné používanie angličtiny vo všetkých situáciách.

Svoje štúdium môžeš ukončiť aj skúškou IELTS, ktorá ti zabezpečí miesto na univerzite alebo vo vysnívanej práci na celom svete.

Špecializovaním sa na obchodnú angličtinu môžeš naštartovať svoju kariéru v medzinárodnom obchode a získať pracovné miesto, o ktorom si vždy sníval.

Navyše, ako jediná agentúra sme Addvantage Partner British Council Slovensko pre medzinárodné skúšky a certifikáty. Po absolvovaní kurzu angličtiny ti pomôžeme s prihlásením sa na vhodnú skúšku, aby si mohol aj formálne zúročiť získané vedomosti.

Addvantage partner British Council logo

O nás

V Cambridge Study sprostredkovávame zahraničné študijné pobyty. Prevedieme vás cestou za poznaním, skúsenosťami, lepším životom a spoločnosťou lepšou pre všetkých. Posielame vás do bezpečného a overeného prostredia a poradíme ako si to môže dovoliť každý na základe vlastných skúseností. viac

Paste your AdWords Remarketing code here NAPÍŠ NÁM SPRÁVU