CEU Universidad San Pablo Madrid  logo

Už viac ako 80 rokov sa CEU Universidad San Pablo Madrid venuje pomoci študentom na ceste k úspešným budúcim profesiám. Škola ponúka širokú škálu bakalárskych, dvojnásobných bakalárskych a postgraduálnych študijných programov v španielčine a angličtine v mnohých oblastiach ako ekonomika a obchod, komunikácia a humanitné vedy, architektúra, inžinierstvo a zdravotníctvo.

Univerzita má silné medzinárodné prostredie, osídlené študentmi z viac ako 70 rôznych krajín. Otvorená, kozmopolitná a kultúrna atmosféra Madridu robí z hlavného mesta Španielska populárne štúdium v zahraničí pre študentov z celého sveta.

Prečo si vybrať CEU Universidad San Pablo

 1. Vysoké percento uplatnenia po skončení štúdia.
 2. Medzinárodné prostredie.
 3. Kvalitné vzdelávanie spájajúce teóriu a prax.
 4. Možnosť štúdia aj na ďalších kampusoch po celom svete.

So silným dôrazom na zamestnateľnosť univerzita ponúka konkurenčné programy stáží, ktoré majú uzatvorené dohody s viac ako 7 000 spoločnosťami a inštitúciami, a to na národnej i medzinárodnej úrovni.

Pre študentov, profesorov a výskumníkov je k dispozícii množstvo medzinárodných programov mobility. Univerzita spolupracuje s najprestížnejšími univerzitami v Spojených štátoch amerických, vrátane Columbia University, Boston University, University of Chicago a Fordham University. Univerzita CEU San Pablo je odhodlaná učiť sa a zdokonaľovať a ponúka množstvo možností štipendií.

Študijné odbory

 • Bakalárske študijné odbory v AJ: Architecture, Business Administration and Management, Business Intelligence, Economics, Marketing and Business Management, Advertising and Public Relations, Art History, Audiovisual Communication, Digital Communication, History, Humanities, Journalism, Biomedical Engineering, Computer Engenieering, Communications System Engineering, Biotechnology, Dentistry, Genetics, Human Nutrition and Dietetics, Medicine, Nursing, Optics, Optometry  and Audiology, Pharmacy, Physiotherapy, Psychology, Criminology and Security Sciences, International Relations and The European Union, Law.
 • Bakalárske študijné odbory v ŠPJ: Biotecnología, Farmacia y grado en Biotecnología, Enfermería, Farmacía, Fisioterapia, Genética, Medicina, Dietética, Nutrición Humana y Dietética, Ondontología, Óptica, Optometria y Audiología, Psicología, Comunicación Audiovisual, Comunicación Digital, Historia del Arte, Periódismo, Humanidades, Periodismo, Publicidad y Relaciones Públicas, Ciencias Criminológicas de la Seguridad, Ciencias Políticas, Derecho, Relaciones Internacionales a mnoho ďalších.
 • Magisterské študijné odbory v ŠPJ: Atención Farmacéutica – Farmacia Asistencial, Biomecánica Deportiva, Cirugía Bucal e Implantología, Derecho Sanitario, Enfermería Cardiológica Intrahospitalaria, Enfermería de Anestesia, Enfermería Oncológica, Fisioterapia en pediatría, Medicina Regenerativa y Terapia Celular, Acceso a la Profesión de Abogado + Título Propio en Derecho de los Negocios, Relaciones Internacionales, Unión Europea, Bioética y Formación, Comunicación Corporativa, Periodismo Cultural, Producción de Televisión, Trade Marketing y Comercio Electrónico, Reporterismo e Inversigación Periodística para Televisión, Marketing Digital y Redes Sociales, Auditoría de Cuentas, Mercados Financieros y Gestión de Patrimonios, Humanidades Digitales, Historia Contemporánea, Ingeniería Biomédica a mnoho ďaľších.

Podmienky pre prijatie na bakalárske štúdium

 • Výborné študijné výsledky z maturity (A-level).
 • Vyplnená prihláška.
 • Motivačný list.

Podmienky pre prijatie na magisterské štúdium

 • Výborné študijné výsledky z bakalárskeho štúdia.
 • Motivačný list.
 • Úroveň španielčiny B2.

Prihláška

Meno*

Priezvisko*

Email*

Telefón*

Vek pri nástupe

Navštevovaná škola a ročník

* - (povinné polia)

Kde CEU San Pablo Unviersidad vlastne je?

Ako to na CEU San Pablo Universidad vyzerá?

520_Photo__25002016 trip to Madrid, Spain.