Školské pobyty

Preži so svojimi spolužiakmi skvelý čas v Anglicku

Uži si so svojimi spolužiakmi skvelé dni v jednom z troch univerzitných miest a potrénuj si angličtinu s celou triedou. Zaži so všetkými okrem učenia aj dni plné zábavy, atrakcií, exkurzií a spoznávania kultúry iného národa. Vyber si, do ktorého mesta by ste mali zavítať:

Školské pobyty v Anglicku ponúkajú

  • výučbu angličtiny pre študentov
  • kurzy o metodike výučby pre učiteľov
  • spoznávanie britskej kultúry a histórie
  • exkurzie do známych miest
  • návštevu pamiatok a atrakcií

 

Canterbury je hlavným mestom grófstva Kent na juhovýchode Anglicka. Blízkosť pláží, tradícia vo vzdelávaní, bohatá história a prekrásny Anglický vidiek sú len niektoré z charakteristík, ktoré si vychutnáte v Canterbury. Mesto je charakteristické svojim historickým centrom a sveto-známou katedrálou, ktoré je súčasťou svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Pre školské pobyty je ideálnou destináciou aj vďaka blízkej polohe ku prielivu La Manche a dobrému spojeniu s kontinentálnou Európou.

Cambridge bolo odjakživa symbolom vzdelávania a poznania. Mesto je sídlom dvoch univerzít, Anglia Ruskin University a svetoznámej Cambridge University. Školské pobyty v Cambridge dávajú študentom unikátnu možnosť zoznámiť sa s historickým časťami a nasať unikátnu atmosféru miest, kde predtým študovali známi vedci a umelci ako Isaac Newton, Charles Darwin, Stephen Hawkins, Lord Byron alebo princ Charles. Okrem výučby angličtiny a spoznávania Cambridge sú na programe a návštevy ďalších miest, vrátane Londýna.

Bournemouth je mesto na juhu Anglicka s kilometrami piesočných pláží, zelenými parkami a záhradami a skvelou polohou pre ďalšie výlety a exkurzie, ideálene pre školské pobyty. Vďaka polohe pri mori si so študenatami v Bournemouth užijete pláž, atmosféru letoviska, najlepšie fish & chips a zároveň spoznáte bohatú anglickú kultúru v okolí.

O nás

Aj my máme za sebou štúdijné pobyty a tak dobre poznáme všetky školy a miesta, ktoré máme v ponuke. Povedz nám, aké sú tvoje silné stránky, alebo čomu sa chceš venovať a na základe tvojich ambícii vyberieme tú najvhodnejšiu školu alebo kurz pre teba. viac

NAPÍŠ NÁM SPRÁVU